Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 0.71 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet punjenja | 14-140 Ah |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Napon punjenja | 6 V / 12 V |
| Priključna snaga | 70 W |
Original price was: 62,90 KM.49,90 KMCurrent price is: 49,90 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 0.71 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet punjenja | 14-140 Ah |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Napon punjenja | 6 V / 12 V |
| Priključna snaga | 70 W |
| Težina | 0,71 kg |
|---|