Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 8.25 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet punjenja | 60-150 Ah |
| Kontinualna struja punjenja | 10 A |
| Maksimalna struja punjenja | 14 A |
| Napon | 12 V / 24 V |
| Napon punjenja | 12 V / 24 V |
| Opterećenje | 180 W / 310 W |
| Program punjenja | 2 |
| Tip uređaja | Punjač |


