Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 7.45 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 5500 rpm |
| Kapacitet sječenja (0°/45°) | 60 mm x 80 mm |
| Kapacitet sječenja (0°/90°) | 60 mm x 120 mm |
| Kapacitet sječenja (45°/45°) | 33 mm x 80 mm |
| Kapacitet sječenja (45°/90°) | 33 mm x 120 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik lista testere | 210 mm / 30 mm |
| Priključna snaga | 1100 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |











