Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni mješači |
| Težina pakovanja | 4.75 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 580 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Navoj vratila – mješači za boju | M 14 |
| Prečnik mješača | 120 mm |
| Priključna snaga | 1050 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

