Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.19 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina – pneumatski alat | 5 m |
| Maksimalni pritisak – pneumatski alat | 8 bar |
| Priključak – pneumatski alat | 3/8” / 1/4” |
11,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.19 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina – pneumatski alat | 5 m |
| Maksimalni pritisak – pneumatski alat | 8 bar |
| Priključak – pneumatski alat | 3/8” / 1/4” |
| Težina | 0,19 kg |
|---|