Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.53 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok – pneumatski alat | 65-100 ml/min |
| Prečnik dizne | 0.8 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Zapremina | 100 ml |
90,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.53 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok – pneumatski alat | 65-100 ml/min |
| Prečnik dizne | 0.8 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Zapremina | 100 ml |
| Težina | 0,53 kg |
|---|