Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.35 kg |
| Brend | Villager |
| Manometar | 0 – 10 bar |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 0 – 8 bar |
19,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.35 kg |
| Brend | Villager |
| Manometar | 0 – 10 bar |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 0 – 8 bar |
| Težina | 0,35 kg |
|---|