Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni trimeri |
| Težina pakovanja | 1.76 kg |
| Brend | Agm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Dužina niti | 6 m (2 x 3 m) |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik niti | 1.2 mm |
| Priključna snaga | 300 W |
| Radni zahvat niti | 220 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip glave | TAP “n” GO |








