Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Rende |
| Težina pakovanja | 3.85 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 17000 rpm |
| Dubina reza – električni alat | 18 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Podešavanje koraka | 3 mm |
| Priključna snaga | 750 W |
| Širina radnog zahvata | 82 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
