Opis
| Proizvođač | INTEX |
| Model | Rectangular Frame 220 x 150 x 60 cm |
| Kataloška oznaka | 28270NP |
| Tip bazena | Montažni bazen |
| Zapremina | 1662 l (pri napunjenosti od 80%) |
| Materijal | Metalna konstrukcija |
| Dimenzije | 220 x 150 x 60 cm |
| Težina | 19.2 kg |
| Dodatne informacije | Bazen se isporučuje bez pumpe za filtriranje vode |












