Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Paletari |
| Težina pakovanja | 68 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina viljuške | 1150 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 3000 kg |
| Maksimalna visina nošenja | 195 mm |
| Širina viljuške | 550 mm |
| Visina ručke | 431.5 mm |
Original price was: 799,00 KM.699,00 KMCurrent price is: 699,00 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Paletari |
| Težina pakovanja | 68 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina viljuške | 1150 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 3000 kg |
| Maksimalna visina nošenja | 195 mm |
| Širina viljuške | 550 mm |
| Visina ručke | 431.5 mm |
| Težina | 68,0 kg |
|---|