Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 0.92 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Materijal sečiva | Čelik sa teflonskom bojom SK 5 |
| Napon | 3.6 V |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 12 mm |
| Tip baterije | Li-ion |


