Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 10.94 kg |
| Brend | Stiga |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 4 Ah |
| Kapacitet sakupljača | 30 l |
| Napon | 20 V |
| Površina košenja | 150 m² |
| Širina košenja | 300 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip pogona | Gurajući |
| Visina košenja | ( 3 nivoa ) 3 – 7 cm |
