Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 4.8 kg |
| Brend | Stiga |
| Dužina sečiva | 500 mm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 20 V |
| Tip baterije | Li-ion |
269,00 KM
– Razmak zuba: 1.8 cm
– Brzina sečenja (spm): 2300
– Punjač + baterija
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 4.8 kg |
| Brend | Stiga |
| Dužina sečiva | 500 mm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 20 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina | 4,8 kg |
|---|