Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 7.58 kg |
| Brend | Agm |
| Broj obrtaja | 7500 rpm |
| Maksimalni protok vazduha | 9 m³/min |
| Rezervoar goriva | 0.65 l |
| Snaga motora | 0.75 kW |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
Original price was: 329,90 KM.269,90 KMCurrent price is: 269,90 KM.
ABV 2520 duvač/usisivač vam dozvoljava da izaberete način upotrebe shodno potrebama. Uređenost dvorišta i uklanjanje opalog lišća za ovaj duvač ne predstavljaju nikakav problem.
– Duvanje/usisavanje
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 7.58 kg |
| Brend | Agm |
| Broj obrtaja | 7500 rpm |
| Maksimalni protok vazduha | 9 m³/min |
| Rezervoar goriva | 0.65 l |
| Snaga motora | 0.75 kW |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Težina | 7,58 kg |
|---|