Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne kosačice |
| Težina pakovanja | 31.4 kg |
| Brend | AGM |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Širina košenja | 460 mm |
| Snaga motora | 2.5 kW |
| Pokretanje | Samohodno |
| Tip kućišta | Čelično |
| Visina košenja | 25 – 75 ± 6 mm (7 nivoa, centralno) |
| Zapremina motora | 144.3 cm³ |
AGM motorne kosačice su proizvedene tako da zadovolje i najneupućenije korisnike. Sve se odlikuju moćnim, lako startujućim motorom. Motorna samohodna kosačica AGM 4624 R je učinkovit i pouzdan pomoćnik za košenje velikih travnjaka. Objedinjuje 3 funkcije, sakupljanje, malčiranje i bočno izbacivanje. Posjeduje centralno podešavanje visine košenja u 7 nivoa, od 25 do 75 mm









