Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne pumpe |
| Težina pakovanja | 28.96 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Dubina povlačenja | 7 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 50 m |
| Prečnik izlaza (Ø) | 2” (50 mm) |
| Prečnik usisa | 2” (50 mm) |
| Protok vode | 30 m³/h |
| Radni pritisak – pumpe | 6.5 bar |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Zapremina motora | 212 cm³ |






