Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne kosačice |
| Težina pakovanja | 25.89 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Površina košenja | 800 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 152 mm / 254 mm |
| Širina košenja | 420 mm |
| Snaga motora | 2.6 kW |
| Tip motora | T6 OHV |
| Tip kućišta | Čelično |
| Tip pogona | Gurajući |
| Visina košenja | 25 – 70 mm (6 nivoa, centralno) |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
| Gorivo | Bezolovni benzin |
| Zapremina sakupljača | 40 L |
Villager ATLAS 3010 T je benzinska kosačica namijenjena za travnjake površine do 800m2 i visinu košenja 25-70mm, a može se koristiti za dvije funkcije: košenje i sakupljanje. Ergonomski dizajn ove kosačice sa podesivim rukohvatom omogućava siguran i olakšan rad. Kosačica ATLAS 3010 T ispunjava želje svakog kupca, od hobiste do profesionalca. Mala težina i kompaktne dimenzije je svrstavaju u odlične kosačice za dvorišta i manje bašte. Zbog toga, bilo da ste obični hobista ili ozbiljni baštovan, kosačica ATLAS 3010 T sigurno nudi nešto vrijedno vaše pažnje i budi vašu kreativnost.


