Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 205 kg |
| Brend | Agm |
| Broj brzina | 5 naprijed, 1 nazad |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Površina košenja | 5000 m² |
| Širina košenja | 980 mm |
| Snaga motora | 8.8 kW |
| Tip motora | Loncin 1P92F |
| Tip kućišta | Čelično |
| Visina košenja | 30 – 90 mm (7 nivoa) |
| Zapremina motora | 432 cm³ |




