Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Hidropaci |
| Težina pakovanja | 24 kg |
| Dubina povlačenja | 9 m |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 1.5 m |
| Kapacitet rezervoara | 50 l |
| Maks. visina vodenog stuba | 48 m |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” (25 mm) |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Protok vode | 6.3 m³/h |
| Brend | El-pumps |
