Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 13.5 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1650-4800 min⁻¹ |
| Brzina podizanja | 550-1600 min⁻¹ |
| Dimenzije radnog stola | 414 x 254 mm |
| Dužina lista trakaste testere | 127 mm |
| Klasa zaštite | IP20 |
| Maksimalna veličina komada za obrađivanje | 630 x 320 x 380 mm |
| Maksimalna visina obrade | 50 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Pomeranje podizanja | 17.5 mm |
| Priključna snaga | 125 W |
| Radna dubina – stacionarne mašine | 405 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |




