Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Paletari |
| Težina pakovanja | 130 kg |
| Brend | |
| Dužina viljuške | 1150 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 2000 kg |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 10 Ah |
| Maksimalna visina nošenja | 175 mm |
| Širina viljuške | 570 mm |
| Visina ručke | 1182.5 mm |





