Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4.85 kg |
| Brend | Villager |
| Broj zuba lanca | 26 zuba |
| Brzina lanca | 8.5 m/s |
| Dužina vodilice | 350 mm |
| Napon | 36 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
300,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4.85 kg |
| Brend | Villager |
| Broj zuba lanca | 26 zuba |
| Brzina lanca | 8.5 m/s |
| Dužina vodilice | 350 mm |
| Napon | 36 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 4,85 kg |
|---|