Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.35 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2800 rpm |
| Broj udaraca | 0 – 3800 ipm |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Prihvat alata | ¼” Hex |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |



















