Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 0.43 kg |
| Brend | Stiga |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 20 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 70 min. |
99,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 0.43 kg |
| Brend | Stiga |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 20 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 70 min. |
| Težina | 0,43 kg |
|---|