Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Paletari |
| Težina pakovanja | 135 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina uređaja | 1623/1693 mm |
| Dužina viljuške | 1150/120 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 1500 kg |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 20 Ah |
| Širina viljuške | 550/685 mm |
| Tip baterije | Litijum |







