Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne pumpe |
| Težina pakovanja | 23.5 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 28 m |
| Prečnik usisa | 2” (50 mm) |
| Protok vode | 36 m³/h |
| Radni pritisak – pumpe | 2.2 bar |
| Rezervoar goriva | 3.6 l |
| Rezervoar ulja | 0.5 l |
| Snaga motora | 4.3 kW |
| Tip motora | Villager VGR 245 H |
| Zapremina motora | 212 cm³ |





